Рябошапка повідомив, хто розслідуватиме розкрадання в Укроборонпромі та вибухи на військових складах


Глава ГПУ Руслан Рябошапка хоче запровадити спеціальний напрямок, який розслідуватиме розкрадання в Укроборонпромі та вибухи на військових складах

Про це він розповів на Комітеті ВР з питань правового забезпечення правоохоронної діяльності, повідомляє Укрінформ. Об этом сообщает informator24.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Спеціальний заступник генпрокурора, спеціальний департамент займатиметься цим блоком питань", — зазначив Рябошапка.

За його словами, військова прокуратура буде трансформована у два напрямки в системі Генпрокуратури.

"Є у нас думка зробити два спеціалізовані блоки у рамках ГПУ. Перший — це процесуальне керівництво щодо злочинів, які вчиняються на лінії розмежування... Другий блок питань – це процесуальне керівництво у злочинах у сфері безпеки і оборони", — сказав Рябошапка.

Також, він додав, що перехідними положеннями законопроекту № 1032 передбачено, що ті кримінальні справи, які наразі розслідує військова прокуратура, перекажуть за підслідністю до Нацполіції або до ДБР. Генпрокурор має намір своїм наказом затвердити, хто здійснюватиме процесуальне керівництво у провадженнях, переданих до Нацполіції і ДБР.

  • Нагадаємо, за словами Рябошапки, серед пріоритетів ГПУ справи, пов’язані з розслідуванням злочинів, скоєних на Майдані, і ті, що пов’язані з національною безпекою. Зокрема, справа "Укроборонпрому".


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/09/09/ryaboshapka_povidomyv_khto_rozsliduvatyme_rozkradannya_v_ukroboronpromi_ta_vybukhy_na_viyskovykh_skladakh”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя